Wyprzedaż! Ostatnie sztuki.

Parametry wyszukiwania: Resetuj parametry

Nie znalazłeś swojego samochodu?
Wypełnij formularz
i zapytaj o model,
którego szukasz!

Lista ogłoszeń:

{{item.marka }} {{item.model}}

cena promocyjna: {{item.cena_przed | currency:''}} PLN

{{item.cena}} PLN

rok produkcji:
{{item.rp}}
silnik:
{{item.pojemnosc}} cm3
rodzaj paliwa:
{{item.silnik}}
nadwozie:
{{item.nadwozie}}
Dodatkowe informacje: napęd: {{item.naped}}, skrzynia: {{item.skrzynia}}, moc: {{item.moc}} KM, wersja: {{item.wersja}}, stan: nieużywany

Kontakt - Dział sprzedaży

Salon:
Pn. - Pt.: 8:00-19:00
Sobota: 8:00-14:00

Salon w Krakowie

Jacek Putaj
e-mail: jacek.putaj@porscheinterauto.pl
tel.: +48 12 363 19 15
tel. kom.: 724 121 468

Wojciech Pajor
e-mail: wojciech.pajor@porscheinterauto.pl
tel.: +48 12 363 19 12
tel. kom.: 608 584 509

Tomasz Wadowski
e-mail: tomasz.wadowski@porscheinterauto.pl
tel.: +48 12 363 19 11
tel. kom.: 606 824 766

Beata Warczewska
e-mail: beata.warczewska@porscheinterauto.pl
tel.: +48 12 363 19 13
tel. kom.: 606 987 746

Salon w Rudzie Śląskiej

Marek Jędralski
e-mail: marek.jedralski@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 34 00 771
tel. kom.: 606 985 614

Monika Doktorczyk
e-mail: monika.doktorczyk@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 34 00 772
tel. kom.: 698 962 513

Tomasz Szpakowski
e-mail: tomasz.szpakowski@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 34 00 786
tel. kom.: 606 985 622

Magdalena Bzdręga
e-mail: magdalena.bzdrega@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 34 00 773
tel. kom.: 662 278 445

Marcin Ryfka
Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Używanych
e-mail: marcin.ryfka@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 34 04 004
tel. kom.: +48 608 611 219